Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

خدمات رایانــ موج

phone

دوربین مداربسته

با توجه به نیاز روز افزون به امنیت یکی از راه های افزایش امنیت محیطی حفاظت پیرامونی با دوربین مدار بسته می باشد.شرکت رایان موج با توجه به حضور نیروهای متخصص خود در حوزه دوربین مداربسته پروژه های گوناگونی را در این رابطه انجام و با موفقیت به پایان رسانده است.

 

phone

دیتاسنتر

شرکت رایان موج به واسطه بهره گیری از آخرین فناوری های برتر جهانی و سال ها تجربه ارزشمند متخصصان خود در حوزه دیتاسنتر آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی منطبق بر استانداردهای مطرح می باشد.

 

phone

فیبر نوری

اجرای شبکه فیبر نوری به جهت حساسیت بالا نیازمند رعایت استانداردهای بالایی می‌باشد.شرکت رایان موج با تکیه بر توان متخصصین خود، جدیدترین تجهیزات و تجربه بسیار بالا در انجام پروژه های کلان کشوری، آماده طراحی، اجرا، نصب و راه اندازی شبکه های فیبر نوری می باشد.

seles

تامین تجهیزات

شرکت رایان موج از طریق ایجاد همکاری با بیش از 50 شرکت داخلی و خارجی فعال در زمینه تولید تجهیزات انفورماتیک، این امکان را فراهم نموده تا تجهیزات مورد نیاز سازمان ها را با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان تامین نماید.

توانمندی های رایانــ موج

 

camera

طراحی و پیاده سازی شبکه

هر شبکه کامپیوتری باید با توجه به شرایط و سیاست های هر سازمان، طراحی و پیاده سازی گردد که این شبکه های کامپیوتری، زیر ساخت لازم برای استفاده از منابع فیزیکی و منطقی را در یک سازمان فراهم می آورند . بدیهی است،  در صورتی که زیر ساخت فوق به درستی طراحی نشود،  در زمان استفاده از شبکه با مشکلات متفاوتی برخورد نموده و باید هزینه های زیادی به منظور نگهداری شبکه و تطبیق آن با خواسته های مورد نظر،  صرف شود .

camera

طراحی و ساخت اتاق سرور استاندارد

از آنجا که طراحی و اجرای اتاق سرور استاندارد ذاتا امری پیچیده است و نیاز های خاص خود را برای تامین منابع برق ، تهویه مطبوع، سیستمها ی اعلام و اطفاء حریق و … دارند.احداث اتاق سرور یک سرمایه گذاری بزرگ است و باید برای اثر بخشی حداکثری بصورت یکپارچه با با بقیه قسمتهای دفتر شما طراحی شود.رویکرد جامع ما به پروژه های تجاری بر مبنای این هدف پایه ریزی شده است. با در هم آمیختن تمامی تخصصهای مورد نیاز برای پروژه خود از جمله IT ، مهندسی و متخصصین طراحی به صورت یکه تیم مشترک و واحد از آغاز تا پایان. و نتیجه آن یک اتاق سرور است که به صورت موثر عمل می نماید

plumber

leaking tap

طراحی مراکزداده و دیتاسنتر

هر شبکه کامپیوتری باید با توجه به شرایط و سیاست های هر سازمان، طراحی و پیاده سازی گردد که این شبکه های کامپیوتری، زیر ساخت لازم برای استفاده از منابع فیزیکی و منطقی را در یک سازمان فراهم می آورند .بدیهی است،  در صورتی که زیر ساخت فوق به درستی طراحی نشود،  در زمان استفاده از شبکه با مشکلات متفاوتی برخورد نموده و باید هزینه های زیادی به منظور نگهداری شبکه و تطبیق آن با خواسته های مورد نظر،  صرف شود .

pipe

پشتیبانی شبکه و سرور

ارائه مشاوره تلفنی و خدمات رفع ایراد از راه دور،خدمات سرویس و نگهداری سخت افزاری و نرم افزاری در محل سازمان،خدمات سرویس و نگهداری و عیب یابی و رفع ایراد موردی و عقد قرارداد پشتیبانی (سرویس و نگهداری) تجهیزات کامپیوتری با بازه زمانی از موارد پشتیبانی شبکه و سرور به شمار می آید.

برخی از مشتریان

20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01
4260
پروژه های انجام شده
1350
تست فلوک
1010
فیوژن
820
کابلکشی مسی
915
کابلکشی فیبر نوری
115
دوربین مداربسته
32
اجرای دیتاسنتر
18
مشاوره و نظارت

درباره رایان موج

شرکت مهندسی رایان موج سوم راد با هدف حضور در بازار فناوری اطلاعات از سال 1387 فعالیت خود را با عنوان رایان موج آغاز نمود.

طی یک دهه فعالیت در حوزه طراحی، تامین، مشاوره، اجرا و پشتیبانی شبکه های های رایانه ای و مخابراتی محلی و شهری، زیرساخت فیبر نوری، دیتاسنتر و...، به همت و تلاش متخصصین خود توانسته است با ارائه خدمات نوین و بروزسازی سیاست های بازاریابی در چارچوب استراتژی کلان شرکت با جلب اطمینان مشتریان و شرکای تجاری پله های ترقی را با رویکرد مشتری محوری، تحقیق و توسعه و نوآوری یکی پس از دیگری طی نماید.

تماس با ما

آدرس پستی : تهران، پونک، عدل شمالی، برج نگین عدل، همکف شمالی، پلاک منفی 38
آدرس ایمیل : info@rmsrad.ir
شماره تماس : 44457641– 021
شماره فکس :46130145 – 021  
ساعت کاری : شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 5:30 عصر