responsibilitie

شرکت رایان موج همانند هر شرکت خصوصی دیگری بر این امر واقف است که در جامعه مسئولیت هایی را بر عهده خواهد داشت. این مسئولیت ها در نگاه اول بطور مستقیم از دو جنبه یکی ناظر بر روابط کارفرمایی آن با نیروهای انسانی متبوع خود و دیگری ناظر بر مسئولیت ها و تعهدات وی به مشتریان و دینفعانش میباشد.

در نگاه دقیق تر شرکت رایان موج و هر موسسه یا سازمان دیگری نسبت به کلیت جامعه دارای مسئولیت های مدنی است. صرف تولید ثروت و سازندگی اگر چه شرط لازم برای بقای موسسات خصوصی است ولی کافی نیست.

در رایان موج ما معتقدیم لازم است هر آنچه که جامعه به ما می دهد تا به اهداف خود برسیم، به نحوی به جامعه بازگردانیم. این طرز تفکر موجب گردیده رایان موج کمک های انسان دوستانه و مشارکت با موسسات خیریه را جزو وظایف خود قرار دهد.

از این رو رایان موج درصدی از سود دریافتی پروژه های خود را در مقاطع مختلف سال به موسسات خیریه بهنام دهش پور، محک و باران اختصاص  می دهد.

آخرین مطالب

تماس با رایان موج

روز کاری: 8:30 صیح - 5:30 یعدظهر

44457641 - 021

46013692 - 021

rmsrad3@gmail.com

درباره رایان موج

شرکت مهندسی رایان موج سوم راد با هدف حضور در بازار فناوری اطلاعات از سال 1387 فعالیت خود را با عنوان رایان موج آغاز نمود.

طی یک دهه فعالیت در حوزه طراحی، تامین، مشاوره، اجرا و پشتیبانی شبکه های های رایانه ای و مخابراتی محلی و شهری، زیرساخت فیبر نوری، دیتاسنتر و...، به همت و تلاش متخصصین خود توانسته است با ارائه خدمات نوین و بروزسازی سیاست های بازاریابی در چارچوب استراتژی کلان شرکت با جلب اطمینان مشتریان و شرکای تجاری پله های ترقی را با رویکرد مشتری محوری، تحقیق و توسعه و نوآوری یکی پس از دیگری طی نماید.

تماس با ما

آدرس پستی : تهران، پونک، عدل شمالی، برج نگین عدل، همکف شمالی، پلاک منفی 38
آدرس ایمیل : info@rmsrad.ir
شماره تماس : 44457641– 021
شماره فکس :46130145 – 021  
ساعت کاری : شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 5:30 عصر